Сеялка VEGA 8 PROFI AUTOMATIC DRIVE MINI-TILL Elvorti с Электроприводом

от 1 480 000 ₴
- В наличии
- +380 (66) 380-38-32Vodafone
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Сеялка VEGA 8 PROFI AUTOMATIC DRIVE MINI-TILL Elvorti с Электроприводом»
Сівалка VEGA 8 PROFI Automatic Drive – представник нового покоління просапних сівалок з цілим рядом переваг, які забезпечують більш економічну і вигідну роботу в полі.
Призначена для посіву за мінімальною та традиційною технологіями обробки та забезпечує посів кукурудзи, соняшника, сої та інших просапних культур .
Оснащена електроприводами Graham, що дозволяють економити ресурси та знижувати собівартість вирощуваної продукції.
Наразі, система Graham Command PRO – унікальна безпровідна система з електроприводами на ринку України, ключовими перевагами якої є:
- економія стартових витрат на насіння та добрива;
- економія на щорічному обслуговуванні ;
- відсутність гідравліки та заміни запчастин;
- підвищення врожайності.
Конструкційно VEGA 8 PROFI Automatic Drive розрахована на роботу за трьома основними напрямами, які характеризують сучасну сівалку:
- Висів насіння з одночасним внесенням гранульованих добрив.
- Висів насіння з внесенням рідких добрив.
- Застосування технологій точного землеробства, зокрема, контролю висіву, відключення секцій і диференційного посіву.
Для тих, хто вже впроваджує технології точного землеробства, сівалку VEGA 8 PROFI Automatic Drive оснащено електроприводами, які забезпечують дотримання заданої норми, надійність і точність висіву та мінімізують її технічне обслуговування.
Graham Command Pro
Система Graham Command Pro – єдина безпровідна система з електроприводами на ринку України. Оператор використовує планшет на ОС Android для управління системою. Планшет з`єднується з контролером за рахунок Bluetooth з`єднання. Контролер використовує запатентовує безпровідний протокол для здійснення комунікації з кожним рядом сівалки окремо. Це значить, що єдина проводка на сівалці – це живлення електроприводів.
Контролер інтегрується з будь-якими сторонніми GPS приймачами для визначення місцеположення.
Система Graham Command Pro здійснює:
- індивідуальне автоматичне відключення секцій;
- порядний контроль змінної норми;
- компенсацію на поворотах;
- ручний або автоматичний контроль норми висіву (Rx карти);
- контроль якості посіву;
- звіти по картах фактичного внесення;
- статистику посіву – пропуски, двійчаки, сингуляція.
ХАРАКТЕРИСТИКА
Ширина захвата- 5.6 м.
Рабочая скорость - 9 км/ч.
Продуктивность - 3-5 га/ч.
Глубина посева - 40-100 мм.
Привод от электродвигателя - +
Кол-во рядов - 8 шт.
Давление на сошник - 280 кг.
Мощность трактора - от 80 л.с.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Эльворти |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 5600 мм |
| Производительность | 5.04 га/час |
| Рабочая скорость | 9 км/ч |
| Количество обрабатываемых одновременно рядов | 8 |
| Ширина междурядий | 70 см |
| Глубина внедрения семян | 100 мм |
| Объем семенного бункера | 52 л |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1480 мм |
| Ширина | 8085 мм |
| Длина | 4000 мм |
- Цена: от 1 480 000 ₴




