Корзина
64 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
ПриватБанк - получите финансирование со скидкой!        Получить кредит
+380675201868
+380977743116
+380663803832
УкраинаКировоградская областьКропивницкий ул. Лавандова (М. Тореза), 27А 25030
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Tov "Grano"

Родентициди

Показання для застосування. Боротьба з гризунами: миші, щури, полівки, піщанки, ховрахи.
Властивості. Готова до використання отруєна приманка, для боротьби з гризунами мешкають на посівах, пасовищах, лісосмугах, скиртах, парниках, елеваторах та інших об'єктах. «Бактеронцід» застосовується без додаткових приманочного продуктів, так як пропарене зерно вже є хорошою приманкою для гризунів. Біологічний родентицид починає діяти вже через 20-35 хвилин після потрапляння в шлунок гризунів, викликаючи патогенез черевного тифу. Перезараження (епізоотія) тифу мишей призводить до повної загибелі колонії. «Бактеронцід» працює в діапазоні температур від -25 ° С до + 10 ° С, при біологічної ефективності не менше 90%.
Переваги. Препарат готовий до застосування і розфасований в 1-кілограмовий пакети, що створює зручність при розкладанні приманки. Вартість в 3-4 разів нижче, ніж хімічні родентициди. Можливість застосування механічним способом (поверхневим внесенням зерновий сівалкою або розкидачів біородентіціда по колоніям). Виняток «людського фактора»: т. Е. При роботі «хімією» необхідно приманку внести в кожну житлову нірку, а при використанні біопрепарату допускається обробка 80% житлових нір у колонії, так як відбувається перезараження. При повторному заселенні гризунів, препарат продовжує працювати і в слідстві цього 40% «нових» шкідників знищується без внесення додаткових доз препарату.
ГалереяСписок
У садах Бактороденцид, попередньо розфасований в паперові кульки порціями по 10 г, розкладають в 3-м і 6-м рядах від краю.
На посівах озимих культур Бактороденцид, попередньо розфасований в паперові кульки порціями по 10 г, розкладають в ямки або житлові нори на відстані 30 і 60 м від краю поля через 7 - 10 м по периметру. Коли терміни обробки місць осінньої концентрації шкідників упущені, проводять суцільну обробку всієї площі посівів, розкладаючи препарат в житлові нори і інші затишні місця через 5 - 10 м в лінію.
Бактороденцид рекомендується застосовувати при температурі повітря від +10 до -15 ° С.